Recenze Xiaomi

• Rychlé nabíjení
  • Fotoaparát
  • Vystouplý fotoaparát
  • Trochu těžký

Byl jsem na tento nový Xiaomi opravdu zvědavý. Nejvíc se mi líbí, že je opravdu rychlý a vůbec se nezasekává. Hezky fotí jak v režimu Lencia Authentic, tak Lencia Vibrant.. Jen je opravdu nepraktický ten vystouplý fotoaparát, který ani nechrání kryt obsažený v balení. Trochu jsem postrádal aplikace, které jsou běžnou součástí nového telefonu jako je třeba kalendář.

Xiaomi 14 12GB/256GB

Xiaomi 14 12GB/256GB

Jiří Fečo Jiří Fečo

Přidáno: před hodinou

• Výdrž baterie rychlost hezký display

s telefonem jsem celkově spokojený, šlape líp jak hodinky doporučuji všem. Celkově hodnotím za jedna. Tento produkt jsem si vybral na základě toho že je nový na trhu.

Ověřený zákazník MALL.CZ Michael Horák

Přidáno: před 2 hodinami

Zakoupeno v MALL.CZ

• Výdrž baterie
  • Vysoce kvalitní fotoaparát
  • Kryt a nabíječka v ceně
  • IP68
  • Hyper OS
  • Displej, rychlost, přehlednost
  • Mírné přehřívání při nabíjení
  • Další nedostatky nezaznamenány

Přecházel jsem ze Xiaomi 10 note pro a vzhledem k naprosté spokojenosti s Xiaomi jsem byl rozhodnutý zůstat loajální této značce. Po týdnu užívání jsem naprosto spokojený se všemi funkcemi, které nový model poskytuje. Vyzdvihuji zejména rychlost nabíjení, přehlednost, intuitivnost jednotlivých funkcí, fotoaparát, displej a celkový vzhled, který v mnohém předčí konkurenci.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: před 2 hodinami

• fotoaparát
  • velikost mobilu
  • kapacita baterie
  • reproduktor
  • vystouplé fotoaparáty
  • občas je špatně slyšet při telefonování

Dlouho jsem se rozhodovala mezi Iphone 15 pro nebo Xiaomi 14. Chtěla jsem zůstat u Andoidu a vzhledem k poměru cena/výkon padla volba na Xiaomi a jsem nadšená. Přechod z Redmi note 8 pro, co se týče foťáku nestkuečný. Fotky i ve zhoršených podmínkách nádherné a nerozmazané.
Co se týče systému, vše v pořádku, ale při velkém zatížení nedokáži zhodnotit. Využívám především na foto a komunikaci. Chválím velikost mobilu, akorát do ruky. Malé obavy mám z vystouplého foťáku, aby časem nebyl odřený.
Ačkoliv na přehrávání písní z mobilu nekladu důraz, příjemně mě překvapila reprodukce, krásně zní. Celkově jsem velmi spokojená.

• Fotoaparát
  • rychlost nabíjení
  • světelnost
  • materiál
  • Certifikace
  • foťak v kapse

Telefon jsem si vybral, jelikož jsem uživaltel xiaomi už 11 let, vlajkovou loď jsem chtěl už několik let a právě 14 ultra mě přemluvila jít do vlajky. Proč? no s dárkem fotokitu a bezdrátové nabíječky nejde odolat. Fotokit který umožňuje manipulaci s f. a přijmným držením, prostě bomba.

Rozhodně můžu doporučit všem, co chtějí mít krásné fotky jak z dovolené, tak jen tak z procházky.

Od telefonu očekávám velké věci, jelikož i jeho předchudci zvládli nemalé věci a já jsem ochotný tento telefon využít na 100%.

Ikdyž je cena nemalá, tak tady se rozhodně jedná o cena ku kvalitě. takže koupě rozhodně dobrá a kdybych měl možnost své rozhodnutí změnit, tak bych se nerozhodnul jinak, zůstanu věrný fotoaparátům leica i Xiaomi.

Jan Pospíšil z Pardubic Jan Pospíšil z Pardubic

Přidáno: před 3 hodinami

(naposledy upraveno před 3 hodinami)

• krásný displej
  • nejnovější procesor
  • velká paměť
  • rychlé nabíjení
  • rychlé bezdrátové nabíjení
  • adaptér v balení
  • perfektní foťák
  • zatím nic

Mám teprve jeden den, hodnotím na první pohled. Přecházím ze Samsungu Galaxy, vypadá to nadějně.

Tom Ebr Tom Ebr

• Top fotoaparát Leica, Krásný luxusní vzhled, špičkové parametry
  • Váha

Po shlédnutí desítek srovnávacích videí s dalšími vlajkovými telefony jiných výrobců u mě vyhrála 14 ultra. Ve všech parametrech o kousek lepší ! Cílil jsem aktuálně na nejlepší fotomobil na trhu a povedlo se. Navíc krásné zpracování, ultrarychlé nabíjení a další. DOPORUČUJI!!!

Přidáno: před 3 hodinami

(naposledy upraveno před 2 hodinami)

• Operačni systém,paměť,odolnost ip 68,
  • Rozměry ,
  • Foťák,kamery

Se Xiaomi 14 sem nad míru spokojen.Kompaktni vybavený mobil za nepřehnanou cenovku.

Přidáno: před 3 hodinami

• To čekání za to stálo. Mám Xiaomi Redmi Note 8T , vybírala jsem opravdu dlouho, spoustu shlednutych recenzí a můj výběr je TOP. Pokud váháte, tak nečekejte a kupte Xiaomi 14 Ultra je to dělo, fotky bomba, videa na úrovni profi. Jsem maximálně spokojená.

Xiaomi Redmi Watch 3 Active

Xiaomi Redmi Watch 3 Active

Ověřený zákazník Alza.cz Vlčice

Přidáno: před 4 hodinami

Zakoupeno v Alza.cz

Jsem už poměrně ve vysokém věku a tyto chytré hodinky mě nadchly. Jsem moc spokojená.

Xiaomi Redmi 13C 8GB/256GB

• Nádherný design
  • Výkon
  • Extra rychlé nabíjení
  • Svižný systém
  • Nepříjemný mechanický zvuk u prudkého pohybu (stabilizace)
  • CHYBÍ eSÍM??
  • Malinko více se zahřívá
  • Baterka by mohla být lepší
  • Systém by se občas škubne (framerate)

Ideální telefon pro někoho, kdo rád fotí a nevyhovuje mu UI konkurence. Hravě se vyrovná všem nejlepším mobilům letošního roku. Pokud chcete spolehlivý a dobrý telefon, tak tento mohu jedině doporučit.

Xiaomi Mi Band 5/6 náhradní náramek - Jednobarevný Barva: Černá MBS5-CER

Xiaomi Mi Band 5/6 náhradní náramek - Jednobarevný Barva: Černá MBS5-CER

Ověřený zákazník mibandshop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v mibandshop.cz

• Používám je již několik let. Jsem spokojen. Lehké, vydrží dlouho na nabití

Přidáno: před 5 hodinami

• Telefon je velmi svižný.
  • Krásný čistý design v bílé barvě.
  • Fotky jsou prvotřídní za téměř jakýchkoli podmínek.
  • Displej je jemný a je velmi dobře čitelný i na přímém slunci.
  • Čtečka otisku prstů reaguje prakticky okamžitě a zatím vždy na poprvé.
  • Skvěle se drží, neklouže díky použité eco kůži.
  • Rychlé nabíjení z nuly na sto procent něco málo přes 30 minut.
  • Velká možnost nastavení (přizpůsobení) systému.
  • Velké vnitřní uložiště je plně dostačující.
  • Nalepená fólie na displeji při gestech ze stran displeje trochu řeže do prstů nebo se prsty o ni zasekávají (možná jen moje chyba chce toi asi najít ten správný grif).
  • Při prudším pohybu se v místě fotomodulu ozývá jakési cvakání (nevím zda je to vadný kus nebo jde o přirozený pohyb čoček v modulu).

Tento telefon bych doporučil všem foto nadšencům. Jde o plnohodnotnou náhradu větších kompaktů i když mnohé s přehledem překonává. Je vidět jak moc si Xiaomi věří při uvedení na evropský trh s takto vysokou cenovkou ale když se to tak vezme dostanete za to 4 roky velkých aktualizací a 5 let bezpečnostních záplat, prodlouženou záruku na 3 roky, fotokit, bezdrátovou nabíječku, drátovou 90w nabíječku a polykarbonátový kryt v balení.

Přidáno: před 6 hodinami

• Rychlý systém, super fotky , skvěle se drží v ruce.
  • Za ty prachy opravdu hnusný kryt mobilu v balení. Špatná konektivita s windows 11

Přemýšlel jsem dlouho nad nějakou top vlajkou a aby to nebyl Iphone, né že je špatný ,ale že ho má každý. V mobilu mi jde hlavně o fotky a celkový pocit. Měl jsem s23 ultra a myslím že jsem si na něj docela zvykl a uvidím jak mě tahle XUltra bude dělat doufám nějaký ten rok společnost

Xiaomi Mi Wireless Switch 23952

Xiaomi Mi Wireless Switch 23952

Ověřený zákazník Obchůdeček Michal

Přidáno: před 6 hodinami

Zakoupeno v Obchůdeček

Funguje jak má, doporučuji.

Přidáno: před 7 hodinami

• Dnes jsem si pořídil nový Xiaomi 14 ultra v bílé barvě a jsem nadšený. Krásný kontrast stříbrného rámečku a bílé eco kůže.
  • Velikost telefonu je akorát do mé ruky. Překvapení byo, že součástí balení je polykarbonátový kryt

Jsem spokojen se zakoupením vlakového telefonu.

Přidáno: včera, 22:51

• Telefon dělá úžasné fotky.
  • Má dobrou stabilizaci obrazu.
  • Příjemná je i haptická odezva.
  • Čitelnost displeje.
  • Bezvadná čtečka otisků, zatím vždy zareagovala napoprvé a velmi rychle a to i přes nalepené ochranné sklo.
  • Trošku těžší
  • Vystupující tělo fotoaparátů.
  • Vyšší cena vlajkového telefonu.

Chtěla jsem telefon s nejmodernějším hardwarem a fotoaparátem bez kompromisů.Napsané nevýhody jsou vyváženy právě skvělými fotkami. Je to už několikátý telefon Xiaomi a zatím je nejlepší. Pouze při pohybu je z čoček fotoaparátu slyšet zvuk něčeho pohybujícího se.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 21:13

Zakoupeno v Alza.cz

Výdrž díky velké baterce 1-3 dny. První mobil s kterým vyfotím měsíc  i při velkém zoomu krásný fotky. Výměna za MI 9T. Velký displej. Rychlé nabíjení do 20 min hotovo + konečně bezdrátové. Rychlý a s velkou pamětí, kterou nezaplníte.

Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod černá 16084

Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod černá 16084

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz Holíček

Přidáno: včera, 21:08

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

Selfie produkt jsem kupoval ale obrázek ukazuje něco jiného. Nepoznávám.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25