Recenze Xiaomi

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Výdrž baterie
  • Fotoaparát
  • Není e-sim

Xiaomi 14 ultra mě velice překvapil výdrží baterie a hlavně fotoaparátem. Zkoušel jsem fotit více způsoby a dělá nádherné fotky.Cena je větší ale za to jak fotí doporučuji koupit.

Xiaomi 13T 12GB/256GB

Xiaomi 13T 12GB/256GB

Ověřený zákazník KrytoLand.cz Jenda

Zakoupeno v KrytoLand.cz

Display je super proti mému starému telefonu. Je škoda že nemá přípojku na jack 3,5. Modul foťáku je opravdu velký, má 4,5x4,5 cm a dost vykukuje zezadu, jsem zvědav kdy ho škrábnu. Nabíječka 65 W, kabel a průhledné pouzdro jsou součástí balení. Na displeji je nalepená z výroby folie. A klasika, pár předinstalovaných aplikací.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8GB/256GB

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• funguje jak očekáváno

Ověřený zákazník Alza.cz Taťjana

• Cena ,kvalita,za mně super

O žádné nevím,ale je krátká doba.Doufam že se ani nedovim

Ověřený zákazník Alza.cz MILANOOK

Zakoupeno v Alza.cz

Nemohu produkt hodnotit, jednalo se o dárek.

Přidáno: 3. dubna 2024

• Jako dosavadní uživatel Xiaomi 10 Pro jsem se rozhodl pro model 14 ULTRA bez váhání. Hlavní důvodem mého rozhodnutí však byla možnost užití foto gripu, který pro mě jako fotografa znamená užití telefonu jako plnohodnotného kompaktního fotoaparátu.

První dojmy z telefonu jsou více než dobré - použité materiály jsou kvalitní a systém je rychlý. Po delším testování budu schopen vyhodnotit kvalitu fotografií, které však dle recenzí jsou velmi kvalitní.

• výborný fotomodul
  • kvalitní zpracováním super desing
  • ostrý displej
  • špičkový výkon
  • vyšší cena

Vlajkový telefon Xiaomi 14 Ultra dominuje ve všem důležitém, což je pro mně foťák, nejlepší fotomodul současnosti, dostatečná výdrž na nabití, vysokorychlostní nabíjení, dostatek paměti a špičkový procesor. Na telefonu si užívám i funkce dolby Atmos, nádherný displej.

Vlaďa Klíma Vlaďa Klíma

Přidáno: 3. dubna 2024

• svižný operační systém, pěkný dizajn, robustní konstrukce, pro chlapa do ruky akorát, dělá nádherné fotky
  • zatím nevím... asi nic
  • snad cena?

je to "kus železa" nemusí vyhovovat všem, ale kvalita(doufám) něco váží

Přidáno: 3. dubna 2024

• Celkově asi lepší fotky i videa než Ultra24 od Samsungu. Ještě to testuju, ale s tím fotokitem pedpokládám, že to bude super. Zvykám si na jinej android, ale.... To je jen zvyk. Super rychlý nabíjení.
  • Zatím nic.

Můžu doporučit. Čekal bych lepší cenu, ale když fotí lépe, než nová Ultra od Samsungu, nemám problém si připlatit. Zatím jsem postě za ty peníze spokojen.

Xiaomi 14 12GB/512GB

Xiaomi 14 12GB/512GB

Michal Kubáň Michal Kubáň

• Kompaktní
  • Extrémně kvalitní fotoaparát
  • Pouzdro součástí balení
  • Menší velikost oproti předchozímu 13T
  • Neintuitivní nastaveni Always-on, nereaguje na poklepání

Celkově velice slušný poměr cena/výkon. Překvapil fotoaparát, pořizuje vysoce kvalitní foto i v noci. Slow motion také pecka, 1080 při 240 snímcích za sekundu je solidní, krátký snímek dokonce při 1920 snímcích, mazec. Při 120 snímcích bych však ocenil alespoň 2K rozlišení, toho je škoda.

Displej krásně čitelný, zápasím zatím s nastavením Always-on. Výdrž baterie solidní.

HyperOS je slušný posun vpřed, musí se však hodně vyladit nastavení kvůli zachování svižnosti a ekonomika power managementu. Jinak velice povedený.

Oceňuji dodávku krytu v balení a předinstalované ochranné fólie (či tenkého sklíčka) na displeji. Co malinko vadí je poměrně velký průměr přední čočky, stačilo menší výřez (čočka je mnohem menší, než samotný výřez v displeji).

Suma sumárum, mohu jen vřele doporučit, za ty peníze se vyplatí.

Xiaomi Redmi 12 5G 4GB/128GB

Xiaomi Redmi 12 5G 4GB/128GB

Ověřený zákazník Mobileko Ověřený zákazník

Zakoupeno v Mobileko

• Android 14
  • Velký displej
  • Xiaomi Hyper OS
  • V balení gelové pouzdro
  • Chybí nabíjecí hlavice v balení jen kabel.

Poměr cena výkon dobrá.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. dubna 2024

• Fotoaparáty jsou v této chvíli na špičkové úrovni
  • Rychlost a plynulost systému
  • Baterie je dostačující a pokud ne, tak to dožene rychlé nabíjení
  • Velikost úložiště 512GB je pro mě určitě dostačující.
  • Jediné na co si ne každý zřejmě zvykne, je vystouplý modul fotoaparátu. Ale je to cena za skvělé foto.

Telefon vlastním teprve týden, ale zatím je paráda ho používat a focení a natáčení videí, hlavně s dětmi, je konečně zábava.

Xiaomi Smart Band 8

Xiaomi Smart Band 8

Ověřený zákazník Alza.cz Patrik N.

• Vzhled
  • Výběr ciferníků
  • Nepřesnost měření

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Citlivá korunka při ohnutém zápěstí

Ověřený zákazník Alza.cz Mechalo

Zakoupeno v Alza.cz

• Rychly svižný tablet nástavba od Xiaomi moc nemusím ale v tabletu byla super
  • Lehký
  • Rychlo nabíjeni
  • Svítivost na přímém slunci ale má lepší než konkurence a dražší modelu takže to za minus moc brát nemůžete

Celkově i když jsem ho vrátil tak za cenu 3400 Kč s 8/256 lepší nenajdete procesor super svizny chod doporučuji ochranu displeje hodně náchylné na škrábance

Xiaomi Redmi Note 12 5G 4GB/128GB

Xiaomi Redmi Note 12 5G 4GB/128GB

Ověřený zákazník O2.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v O2.cz

• dobře se drží v ruce,lehký
Xiaomi 14 12GB/256GB

Xiaomi 14 12GB/256GB

Přidáno: 3. dubna 2024

• dělo no, ještě aby ne, za ten peníz :)
  • krásné fotky
  • krásné tělo
  • moc se mi líbí design
  • trošku mi zároveň vadí, že vypadá trošku jako iphone :D
  • HyperOS opravdu není nic jiného než jiný název

Zatím produkt odpovídá svému jménu, snad bude držet hodně let, jako ostatní Xiaomi telefony, které jsem měl.

Kreston A+CE Kreston A+CE

• kvalitní fotosoustava
  • skvělé fotografie
  • možnost rozšíření o Photography kit
  • rychlé nabíjení
  • vyšší cena
  • díky fotosoustavě vyšší váha a nerovnoměrné vyvážení (jde ale jen o zvyk)
  • nativní fotoaplikace umí fotit do RAW při plném rozlišení jen na hlavní fotoaparát a základní ohnisko 23mm (třeba to vyřeší nějaká aplikace třetí strany)

Telefon má teprve od včerejška, takže se seznamuji, hlavním argumentem pro výběr byla fotosoustava a možnost přeměnit telefon díky Photography kitu na foťák typu "kompakt". Zkušební fotografie mě nadchly, na to že se jedná o mobil fotí opravdu velmi dobře, a to na všech základních ohniskových vzdálenostech. Telefon jako takový chodí svižně, display je krásně čitelný i na slunci. Bude to chtít ale nějakou ochranu fotomodulu proti poškrábání (to by snad mohl vyřešit Photography kit, či nějaký vhodný obal). Pro běžné telefonování, surfování po netu či sledování videí asi zbytečný přístroj, ale pro používání jako opravdový fotomobil vřele doporučuji, zvláště pro ty, kteří nemusejí "jablíčka".

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 8GB/256GB

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 8GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz Oldřich

Výborné!

Ověřený zákazník Alza.cz Líba

Zakoupeno v Alza.cz

Hodinky vypadají dobře. Pokud asi neprobudítě ráno telefon, tak nelze zpět na synchronizovat data z hodinek. Příklad ráíno jsem se šla projít a nastavila jsem chůzi, i když se telefon ozval, že komunikuje, tak po příchodu se data z hodinek do telefonu nenaimportovaly. Tento problém se mi stal během týdne již dvakrát. Tak že bych řekla že ta synchronizace nefunguje tak jak bych si představovala.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25