Recenze Xiaomi

Přidáno: 3. dubna 2024

Výborné!

Ověřený zákazník Alza.cz Líba

Přidáno: 3. dubna 2024

(naposledy upraveno 3. dubna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Hodinky vypadají dobře. Pokud asi neprobudítě ráno telefon, tak nelze zpět na synchronizovat data z hodinek. Příklad ráíno jsem se šla projít a nastavila jsem chůzi, i když se telefon ozval, že komunikuje, tak po příchodu se data z hodinek do telefonu nenaimportovaly. Tento problém se mi stal během týdne již dvakrát. Tak že bych řekla že ta synchronizace nefunguje tak jak bych si představovala.

• Nejnovější hw - SD8gen3, 16/512, Adreno 750
  • Výborný display - LTPO AMOLED, 12bit, hdr10+/Dolby Vision
  • Kombinace fotoaparátů - hlavní Lytia 900 a světelnost f/1.6, UW 12mm eq.
  • Možnosti foto a videa - ideální pro kreativní autory
  • (pro někoho) - vystouplý fotomodul; u mě v kombinaci s krytem v pohodě
  • (pro někoho) - absence podpory eSIM (řešitelné)
  • vyšší cena

Současně to nejlepší od Xiaomi. Z hlediska možností fotografování a natáčení videa v top3 - u mě zvítězila kombinace kvality fotovýstupů a možnosti xiaomi.eu fw, mám v minulosti velmi dobrou zkušenost s MI 11 Ultra.
Nebýt promo akce v předprodeji, asi bych ještě počkal na lepší cenu za pár měsíců, ale kombinace 3 let záruky, fotokitu a 80W QI nabíječky v ceně rozhodla, pro mě to jsou bonusy s vysokou přidanou hodnotou.

• rozměry
  • výdrž baterie
  • rychlé nabíjení
  • dostatek úložného prostoru

Nevím, telefon mám krátkou dobu ale zatím je vše OK.
Chtěl jsem telefon menších rozměrů a tento mi zcela vyhovuje.

• Nádherně fotí
  • Moc pěkný design a příjemná zadni plocha kůže
  • Rychlé nabíjení
  • Neni esim
  • Zatím málo příslušenství

Už mám několikátý Xiaomi ale tento 14Ultra je z nich zatím nejlepší ,designově, výkonem ,a všemu dava korunu foťák Leica
.jen doporučuji je to pecka

Milan Janoš Milan Janoš

• perfektní fotoaparát
  • design
  • displej
  • rychlost přístroje
  • rychlost nabíjení
  • možnost přidat Photokit
  • příliš vystouplý rámeček fotoaparátu

Telefon (bílá verze) je vzhledově moc pěkný, display krásně čitelný i na přímém slunci. Vše pracuje svižně a fotky jsou úžasné. Telefon jsem kupoval hlavně kvůli fotoaparátu a opravdu mne nezklamal. Hodně vystouplý rámeček fotoaparátu je daň za perfektní fotoaparát a musí se to tedy tak brát..
Příslušenství v podobě Photokitu umožňuje použít fotofiltry 67mm z normálního fotoaparátu, což je pro mne také velké plus ..

• Rychlé nabíjení Bezdrátové dobíjení Super foťák Procesor

Pokud jste fanoušek Xiaomi a Leica tak není třeba víc věc rozvádět je to prostě jasná volba pro všechny co velmi rádi fotí.
Rychlonabíjení 90W super a krasné zpracování v bílé barvě. Doporučuji nejen pro fanoušky mobilního fotografování je to opravdu zážitek.

Xiaomi Mi Band 8 Pro

Xiaomi Mi Band 8 Pro

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Vašek Bílek Vašek Bílek

Přidáno: 2. dubna 2024

• rychlý; hezký display dobře čitelný na sluníčku, rychlé nabíjení,
  • kvalitní fotoaparát
  • měl jsem pixel a čistý android mi vyhovuje více, přece jen tam nějaké apky navíc jsou

Koupil jsem ho kvůli focení a zdá se, že to nebyla špatná volba. V kombinaci s přídatným modulem na focení snad i má drahá polovička bude schopná fotit a snad i na šířku :).
Celkově hardware vypadá papírově dobře, rychlé nabíjení a to i bezdrátové by měla být velká výhoda. Docela nevýhoda je monstrózní modul foťáku

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8GB/256GB

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8GB/256GB

Ověřený zákazník KrytoLand.cz LF

Zakoupeno v KrytoLand.cz

Mám pouze malé nároky a tak nevím.

• Design
  • Display
  • Hardware
  • Hodně vystouplý rámeček fotoaparátu

Telefon je vzhledově moc pěkný, display krásně čitelný na přímém slunci, vše svižné a fotky prostě úžasné. Telefon jsem kupoval hlavně kvůli fotoaparátu a opravdu mně nezklamal. Jedinou výtku bych měl asi k hodně vystouplemu rámečku fotoaparátu,ale vzhledem ke kvalitě fotografií se to dá pochopit.

michael.sibera michael.sibera

• perfektní focení
  • rychlost dobíjení
  • výdrž baterie
  • nevím

Chtěl jsem mobil s perfektním foťákem a očekávání splněno :-). Překvapila mne rychlost dobíjení i výdrž baterie. Zpracování celého mobilu je bez chybičky. Dobře se drží a vlastně vystouplý fotoaparát dobrému držení pomáhá. Výborně padne do ruky. Odezva systému vynikající. Určitě bych tento mobil doporučil každému, kdo nepočítá každou korunu a chce si užít a dopřát kvalitu.

• Fotky
  • Zpracování
  • Rychlost nabíjení
  • Kapacita paměti

Neuvěřitelné fotky kvalitní zpracování vřele doporučuji všem fandům do fotek a kvalitního zpracování. Navíc rychlost nabíjení velmi oceňuji. Mám tento mobil týden a jsem velmi spokojen. Další přednost tohoto mobilu je jeho paměť a příslušenství které je naprosto perfektní.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Zatím jsem velmi spokojená.

• Rychlost nabíjení
  • Design
  • Zatím nic

Telefon jsme zakoupili primárně kvuli focení,což splnilo očekávání.Leica za mě top.Jinak samozřejmě telefon po estetické stránce je taky velmi povedený,akorát si zvyknout na ten velký modul fotoaparátu.

• rychlonabíjení
  • rychlá odezva
  • skvěle se drží v ruce
  • netradiční vzhled
  • zatím nic

Parádní telefon, který výborně padne do ruky a díky povrchu neklouže, rychlá odezva a úplně nejlepší fotoaparát, vysoká kvalita fotek a jednoduché ovládání

Martin Ženata Martin Ženata

Přidáno: 2. dubna 2024

(naposledy upraveno 2. dubna 2024)

• Dobrý foťák
  • Velké úložiště
  • Velikost
  • Dobrá výdrž
  • Rychlé nabíjení
  • Skvělý displej
  • Výkon

Po dobrých zkušenostech s Xiaomi 10 Pro jsem nyní upgradoval na tento telefon. Celkově jsem s telefonem spokojen. Velmi kvalitní zpracování a hlavně překvapil výkon. Ten je více než dostačující na vše co na telefonu potřebuji, navíc v kombinaci s velkým uložištěm jsou možnosti telefonu skvělé.

Martin Ženata

imrwere imrwere

Přidáno: 2. dubna 2024

• fotoaparát, vzhled, tvar, krásně zpracovaný design,
  • pěkně padne do ruky, dělá opravdu super fotky.
  • MOBIL nemám ani týden, tak ještě pořádně nevím, zatím mi například chybí víc šablon na zpracování fotografií. Také o Honoru Magic 5 Pro, bylo příimutí hovoru, když jste dal mobil k uchu. Tady jsem to ještě neobjevil a možná to ani mít nebude.

Telefon mám 6 dní těžko hodnotit, mobil jsem chtěl, tak jsem spokojen a těším se až mi dorazí Photography kit, abycjh mohl vyzkoušet fotografování i s ním.
Mobil se dobře drží v ruce, trochu je těžší, ale nevadí.

• Skvělé fotky
  • Rychlonabíjení
  • Plynulost OS
  • Obsah ve kterém dostanete kabel, nabíječku, kryt telefonu a nalepenou krycí folii
  • Zpracování/design
  • Absence 3.5mm audio konektoru
  • Není podpora eSim

Přecházím z Redmi Note 10 PRO, takže velký skok a jsem vážně překvapen jak je telefon plynulý a z kvality fotek. První zapnutí telefonu bylo velice intuitivní jak jsem již u Xiaomi zvyklý. I výdrž baterie mě příjemně překvapila, telefon vydržel nabitý celý den. Telefon bych celkově doporučil

Přidáno: 2. dubna 2024

(naposledy upraveno 2. dubna 2024)

• CHYBÍ esim

TELEFÓN VLASTNÍM NĚKOLIK DNÍ A ZATÍM VŠE ŠLAPE NA JEDNIČKU.ŠPIČKOVÝ FOTOAPARÁT A KRÁSNÉ BARVY.NA SLUNÍČKU VELMI DOBRÁ ČITELNOST.NENÍ CO VYTKNOUT,VYPADÁ TO NA TELEFÓN ROKU 2024.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25