Recenze Xiaomi

Ověřený zákazník Xm.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. dubna 2024

Zakoupeno v Xm.cz

• Lehké
  • Perfektní info o stavu baterky + ukazuje jak jsou nabytá sluchátka a ihned dobíjí
  • Automatický po vyndání z pouzdra jsou připojena k telefonu
  • Po sundání a nečinnosti do 5ti minut se vypnou nebo při daní do pouzdra se automaticky vypnou
  • Doporučuji koupě nějakého pouzdra

Malé, elegantní, funguje jak má.

Přidáno: 8. dubna 2024

(naposledy upraveno 10. dubna 2024)

• Na tento telefon jsem se moc těšil a teď, po zakoupení, když mohu tento skvost podržet v ruce, je to opravdu zážitek, o vlastnostech a výkonu myslím nemá cenu mluvit, za mě jasná jednička. Vybral jsem si v zelené barvě, opravdu krása. Zatím pro mě nejlepší telefon. Díky. Dušan Holobrádek.
  • Nic.

Xiaomi Redmi Note 12 5G 4GB/128GB

Xiaomi Redmi Note 12 5G 4GB/128GB

Ověřený zákazník O2.cz Prosím neuvádět.

Zakoupeno v O2.cz

Spokojenost s doporučeným produktem.

• Fotoaparát
  • Displej

Telefon mám krátce, ale velká spokojenost. Pořízeno hlavně kvůli fotoaparátu a ten je skvělý. Leica umí. Zatím nemám co bych vytknul.

• Krásný displej, super fotoaparát, velká paměť 16/512GB,
  • Mám trochu problém z uchycením mobilu v autě. Nevejde se do držáku kvůli vekému fotomodulu.

Telefon jsem pořídil hlavně kvůli kvalitnímu fotoaparátu. Fotí skvěle. Hlavně za horšího osvětlení. Využiji při toulkách přírodou. Telefon se mi dobře drží v ruce. Je to prémiové zařízení. (I ta cena) Škoda že baterie nemá větší výdrž ale má super rychlé nabíjení. Takže to není zas tak velký problém. Telefon určitě doporučuji.

Pouzdro Lenuo Leather Xiaomi Mi 10T/10T Pro, červené

Xiaomi 14 12GB/256GB

Xiaomi 14 12GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz P. Yepifanov

• Všechno běží skvěle
  • Na slunci displej je dobře čitelný
  • Mobilní a Wi-Fi sítě lítají
  • Hovory take je v pořádku
  • Kamery je super
  • Vydrž baterie
  • Zatím nejde mi připojit eGovernment
  • Přehřívání během dobíjení když mobil je v pouzdře (t 40*C)

Smartphone je skvělý, ale ještě dost má softwarových drobných vad, HyperOS oproti miui14. Takže doladí, myslím si. A i kamerový blok na živo vypadá lépe než na obrázcích, hodně lepe.

• Kamera
  • Display
  • Reproduktory
  • Haptická odezva
  • Modul fotoaparátu

Po SW stránce není co vytknout. Velice rychlý telefon, nic se neseká, animace jsou svižné a má rychlé uložiště. Vše běží tak, jak má (na druhou stranu by byla velká ostuda, kdyby tomu za tuto cenu bylo jinak).

Když telefon vezmete poprvé do ruky, získá si Vás svojí kvalitou zpracování a koženými zády. Obzvláště se mi líbí vypínací tlačítko, které není hladké (jako u ostatních telefonů), ale "zdrsnělé". Trošku škoda modulu fotoaparátu, který je obrovský. Chápu, že kvůli senzorům a kamerám takový být musí, ale telefon se hůř drží v jedné ruce, protože tam, kde si telefon standardně podepíráte ukazováčkem je modul fotoaparátu. Zároveň telefon hodně odstává od podložky, na které leží.

Naštěstí fotí parádně a tak ten modul přejdete.

• vynikající fotoaparát
  • luxusní design
  • display a jeho rozlišení 3200 x 1440
  • rychlý a výkonný procesor
  • velká paměť v mobilu 512 GB
  • kapacita baterie
  • výkonná nabíječka v ceně
  • operační paměť 16 GB
  • rozlišení videa 8K
  • promo akce
  • možná cena se může někomu zdát vysoká.

Mobil jsem si předobjednal, ale došlo ke ztrátě na Balíkovně u české pošty. Pro mobil jsem si tedy musel zajet osobně na druhou stranu republiky. První dojem byl úžasný, mobil vypadá opravdu luxusně a na první pohled je vidět, že je vyroben z kvalitních materiálů. Výborně sedí v ruce, jelikož jsem již stejně veliký mobil vlastnil. (xiaomi MI Note 10 Pro - který disponoval rovněž výborným foťákem a procesorem). Byl jsem zvědavý jaký posun udělala firma xiaomi za 4 roky. V prvé řadě musím ocenit čtečku otisků, je opravdu rychlá a po prvním zapnutí jsem hned viděl rozdíl v rychlosti procesoru. Šlape výborně. Hlavní předností je zde fotoaparát Leica. Jestli někdo od mobilu očekává hlavně kvalitní fotoaparát, tak doporučuji si nějakou tisíci korunu připlatit. Získáte nejen kvalitní telefon, ale zároveň vynikající foťák. Uvažoval jsem přejít na iPhone 15 Pro Max., ale tento mobil mě přesvědčil, že zůstanu věrný xiaomi. S porovnáním s iPhone 15 Pro Max, tak xiaomi vyniká ve všech směrech. Určitě doporučuji.

Xiaomi Redmi 13C 8GB/256GB

Xiaomi Redmi 13C 8GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Byl to dárek pro vnučku.

• Android Auto

Bohužel, mám auto Octavia rok 2023 a u telefonu Xaiomi 14 za 25 tisíc Kč nejde Android Auto?! To je velké zklamání. Tak jestli někdo chce využívat např. navigaci, tak si ho raději nekupujte.

Přidáno: 7. dubna 2024

• možnost focení, rychlé nabíjení, kvalitní videa, hezký vzhled
  • těžší v přední části, chybí ochranné obaly, nebo přídavná sklíčka na fotoaparát

Tento mobil mě zaujal k vůli focení a natáčení videí. Pokud jste člověk, který chce mít mobil, zároveň s fotoaparátem pořád u sebe, je tento mobil skvělá volba.

• jednoznačně fotky
  • rychlost nabíjení
  • dobrá čtečka otisku prstu
  • voděodolnost
  • pro mne design
  • ochranný kryt v balení
  • ochranná folie nalepená přímo z výroby
  • nabíječka 90w v balení
  • displej
  • baterie spíše průměr
  • fotomodul je citlivý na zapatlání od ruky při držerní telefonu

Přešel jsem na tento telefon z Huawei P30 , tedy o několik generací staršího mobilu. Hlavním faktorem pro mne byla kvalita fotek. To se splnilo , fotky jsou fakt dobré. Zároveň je spousta možností nastavení při focení. Systém je svižný a plynulý bez zadrhávání. Celkově spokojenost. Výdrž telefonu na baterku mohla být delší.

Xiaomi Mibro T1

Xiaomi Mibro T1

Ověřený zákazník mobilTEL.cz radovang

Zakoupeno v mobilTEL.cz

• kvalitní provedení

chybí český návod, k dispozici pouze nepoužitelný nečitelný zdrap papírku v angličtině

Xiaomi Smart Band 8

Xiaomi Smart Band 8

Ověřený zákazník Výborný Mobil s.r.o. Marie

(naposledy upraveno 7. dubna 2024)

Zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

Z mi band 2 na smart band 8 zatím dobrý. Uvidím co výdrž baterky.

Xiaomi Redmi 13C 4GB/128GB

Xiaomi Pad 6 6GB/128GB Gravity Gray

Xiaomi Pad 6 6GB/128GB Gravity Gray

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Splňuje mé očekávání, zatím ale jsem neměl moc času vyzkoušet jeho všechny přednosti.ň

• Foťáky
  • Design
  • Voděodolnost
  • Rychlé nabíjení
  • Větší hmotnost
  • Vyšší cena

Telefon jsem kupoval primárně kvůli fotoaparátům a v tomhle ohledu je telefon vážně špička. Za mě velká spokojenost a ani výdrž baterie není špatná. Jen si musím zvyknout na hmotnost telefonu ale není to žádná velká hrůza.
Zatím jsem velmi spokojen.
Vřele doporučuji pokud Vám nevadí vyšší cena.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12GB/512GB

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12GB/512GB

Widlicka Widlicka

Přidáno: 6. dubna 2024

• silikonový tmavý kryt, adaptér i kabel
  • nezakřivený displej a na displeji telefonu nalepená ochranná folie!
  • vystouplé fotoaparáty, které se při použití krytu schovají
  • nemá slot pro microSD, ale to vyvažuje velikost úložiště

zakoupen 12/512GB za cenu 8/256GB takže nebylo proč váhat. Je náhradou za verzi Xiaomi Redmi Note 8 pro 128GB, takže vím, do čeho jdu. 5G je příjemný bonus, předchozí je stále funkční, jen odešel reproduktor, takže po opravě a pro jistotu i výměně baterie, která už má cca 4 roky půjde znova do služby. Zde jsou obě nanosim naproti sobě - jedna shora a druhá zespodu, hybridní slot tam není, šuplík má ochrannou gumičku.Součástí tmavý neprůhledný kryt, kabel USB-A/USB-C a 67W adaptér s USB-A sdířkou. Má nezakřivený displej po stranách - jen běžné zakřivení což upřednostňuji, nalepená fólie mě příjemně překvapila, ani není vidět, telefon byl ještě zabalen papírové folie/voskového papíru, takže folie není jen pro parádu, ani nemá navíc růžek na sundání. Fotoaparáty jsou fakt velké, a díky výřezu mám i já strach abych si je položením na nerovný povrch neponičila, pokud najdu na ně nějakou krytku, tak ji využiji - možná si ji i sama vytisknu na 3D tiskárně.

Zobrazuji 381 - 400 ze 500 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25