Recenze Xiaomi

Ověřený zákazník XIAOMI STORE CZ Demi

Zakoupeno v XIAOMI STORE CZ

• Svižný dobře fungující tablet.
  • Menší svítivost.
  • Delší nabíjení.

Dobře fungující tablet pro nenáročné.

Xiaomi Redmi 13C 8GB/256GB

Xiaomi Redmi 12 4GB/128GB

Xiaomi Redmi 12 4GB/128GB

Ověřený zákazník planeo.cz Jitka

Zakoupeno v planeo.cz

• Byl to dárek pro syna a ten je spokojený

Nakupují ráda v Plánu dobré zboží za dobré ceny

Ověřený zákazník MALL.CZ Bohuslav Hrbek

Přidáno: 26. března 2024

(naposledy upraveno 26. března 2024)

Zakoupeno v MALL.CZ

• design
  • špičkový fotoaparát
  • nadstavba HyperOS je super
  • perfektní displej
  • skvělé zpracování
  • 90W drátové nabíjení a 80W bezdrátové
  • absence eSIM v roce 2024?

Ihned po rozbalení vidíte perfektně zpracovaný telefon. Dominantou je obří fotoaparát na zadní straně, který fotí mimochodem luxusně.
Osobně ho pasuji na TOP úroveň, jako býval Huawei Mate 20Pro v roce 2018/2019 - v té době Mate neměl konkurenci, totéž se dá říct o Xiaomi 14 Ultra v roce 2024 - téměř bezkonkurenční foto výbava, kde jediná konkurence na trhu je snad pouze Vivo X100 PRO, ale rozhodně variabilnější je Xiaomi 14 Ultra.
Co se týče zpracování, tak zadní strana je pokrytá veganskou kůží, perfektně sedí v ruce a neklouže.
Na přední straně je 6,73" velký displej, neskutečný rozdíl o proti displejům od konkurence 6,8".
Displej je malinko menší a mnohem příjemnější, zakřivené okraje displeje nevnímáte pohledem, ale přitom neřežou do ruky, jako rovné displeje, přitom zakřivení pomáhá při manipulaci a pohybech po displeji. Tohle se vážně povedlo. Jas displeje je dostatečný, ale jsou i lepší. Což neznamená, že na slunci není čitelný. Automatický jas mi přijde, že funguje spolehlivě a není třeba manuálně upravovat.
Baterie má v globální verzi 5000mAh, což nevnímám jako problém oproti asijské variantě 5300mAh. S telefonem si hraju, seznamuji se s ním a bez problémů vydrží i tak celý den a když jdu spát má klidně přes 35% baterie.

Tudíž celkově velice povedený telefon pro náročné uživatele, který si svou cenovku obhájí.

Jarekpoho Jarekpoho

• Skvělý fotoaparát
  • Krásný displej
  • Velice rychlý
  • Krásná videa
  • Rychlé nabíjení

Tento telefon mohu jedině doporučit. Je skvělí, rychlí. Rychlé nabíjení. Zkrátka ve všech směrech dokonalí

Ověřený zákazník planeo.cz janek

Zakoupeno v planeo.cz

• praktické na přenos
  • skladné lehké
  • výborný zvuk
  • předčí očekávání
  • pro běžného uživatele doporučuji
Xiaomi Redmi 12C 3GB/32GB

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Skvělá věc, když nechcete plýtvat papíry

Xiaomi Redmi 12 8GB/256GB

Xiaomi Redmi 12 8GB/256GB

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

Zatím se učím s mobilem zacházet,tak nemohu ,dělat uzávěry.Akorát mě překvapilo,že byla pouze přiložena nabíječka bez redukce

Kuba L Kuba L

Přidáno: 26. března 2024

(naposledy upraveno 26. března 2024)

• fotoaparát
  • rozměry
  • výdrž baterie
  • rychlost nabíjení
  • IP68
  • v balení dodávaný kryt nechrání modul foťáku

Přecházel jsem z Mi9, která se už začínala sekat a hledal jsem rozměrově menší telefon, takže se nabízel Samsung S24, iPhone a Xiaomi. Díky akci a spokojenosti s předchozí Mi9 jsem vybral Xiaomi. Telefon mám týden a zatím spokojenost.

Zdenek Zdenek

Přidáno: 25. března 2024

• kvalitni konstrukce a design
  • jemny displej s velkou svitivosti
  • vysoky vykon cpu/gpu
  • skvele fotoaparaty
  • hyper os jde vsemozne personalizovat

telefon pouzivam necelych 10dni a jsem s nim velice spokojeny
vydrz baterie, fotoaparaty, vykon..

• Velmi rychlý
  • Čtečka prstů funguje překvapivě dobře
  • Velmi rychlé dobíjení s originální nabíječkou
  • Všechny fotoaparáty fotí velmi slušně
  • Občas se hodně zahřívá
  • První dny se zamlžovali objektivy - telefon bylo potřeba vysušit

Sice velký a s vystupujícím fotomodulem ale to je cena za opravdu dobrou výdrž baterie a velmi slušné objektivy. Ty jsou oproti jiným mobilům opravdu všechny hodně kvalitní a žádný tam není jen do počtu. Hodně jsem nadšený z proměnlivé clony hlavního objektivu. Minimálně pro noční focení je to hodně důležitá věc a spolu se softwarovým zpracováním fotek se pak dají pořizovat hodně dobré fotky bez rozplizlých světel lamp.

Je potřeba si trošku zvyknout na některé změny u operačního systému ale to jsou jen drobnosti. Zatím jsem nezažil, že by se u nějaké činnosti mobil zpomalil a velmi mne překvapila velmi dobrá a rychlá čtečka otisků prstů (oproti mé předchozí 11 Ultra je to zase o něco lepší a spolehlivější).

• Náramky na hodinky skvěle sedí
  • Skvělá cena

Náramek na hodinky Xiaomi Mi Band 5 naprosto skvěle sedí. Nabízí i náramky na starší hodinky za naprosto skvělé ceny. Velkou výhodou je přehlednost obchodu a skvělé ceny.

• Svizny
  • Skvely fotoaparat s mnoha funkcemi
  • Vyborny displej
  • Rychla instalace
  • Rychle nabijeni
  • Zatim jsem na nic neprisel, pouzivam kratce

Konecne Ultra i pro evropsky trh. Fotak tohoto mobilu je pro me dulezity faktor pri koupi a splnil ocekavani. System je svizny, neseka se. Pouzivam kratce, ale za tu kratkou dobu jsem se nesetkal s problemy.

Přidáno: 25. března 2024

• Výborná světelnost displeje (na 50% jas dokonale čitelný v interiéru)
  • Výborné podání barev fotoaparátu (ve spojení s OLED displejem)
  • Plynulost systému
  • Portrétový režim fotoaparátu
  • Dobrá náhrada za velký fotoaparát na cesty
  • Rychlost nabíjení (originální nabíječka nabije telefon za 40 min)
  • V balení rychlonabíječka, USB C kabel a základní kryt na telefon
  • Výdrž baterie skoro 2 dny po prvním rozbalení, instalování všech aplikaci a prvním nastavení.
  • Možná pro někoho těžký
  • Rámeček fotoaparátu je výrazně vystouplý (může někomu vadit)
  • Chybí 3,5mm Jack (vážně ho ještě někdo používá?)
  • Neoriginální kabel neumožnil připojení telefonu k PC (možná jen chyba kabelu, jiný kabel nezkoušen)

Dražší telefon, který chce být konkurentem pro Apple. Oproti levnější variantě Xiaomi 14 nabízí jinou konstrukci fotoaparátu a hlavně jiný čip a za tu cenu to stojí. Pro někoho, kdo hledá foto mobil je Xiaomi 14 Ultra rozhodně zajímavou volbou. V porovnání s velkou bezzrcadlovkou jsou fotky z telefonu velmi povedené i v horších světelných podmínkách. Foto na denním světle vynikne svými detaily. Doplněno o portrétní režim dělá telefon velmi hezké "profilovky" (což by mohla být urážka, protože ty fotky jsou fakt dobrý)

Velikost telefonu není na překážku, vystouplý okraj fotoaparátu je příjemný pro uchycení (je o něj opřený prst), ale je dost na ráně. Při hrubším zacházení je objektiv první, který to asi odnese. Displej má nádherné barvy a viditelnost na denním světle je krásná.

Plynulost systému je ohromná, výkon v podání nejnovějšího Snapdragonu je znát. Hry a grafika nebyly ještě vyzkoušeny, telefon není na hry využíván. Primární účel je foto na cestách jako náhrada za velký foťák a tento účel plní se ctí a dokonce možná i lépe.

Z předběžných recenzí měl být systém někde v angličtině, ale zatím byla všude jen čeština (asi doplnili CZ lokalizaci)

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. března 2024

• Velikost, výdrž baterie,rychlost dobíjení, rychlost, kvalita zpracování, cena,fotoaparat
  • Horší zpracování os,kvalita displaye

Telefon Xiaomi 14 používám několik dní, vyhovuje mi jeho velikost a kvalita zpracování, rychlost a plynulost operačního systému, ale celkové zpracování hyper os se mi moc nelíbí, výdrž baterie a rychlost dobíjení je super, fotoaparát celkem na slušné úrovni,reverzní dobíjení super, ale škoda, že Xiaomi nenabízí watch 2 podporující bezdrátové dobíjení. Poměr cena kvalita a funkce dobrá volba telefonu pro nenarocneho uživatele.

Xiaomi 14 12GB/256GB

Xiaomi 14 12GB/256GB

Fka Fka

• Bezdrátové nabíjení
  • Ostrost displeje
  • Rychlost práce
  • Velikost displeje

Jsem překvapená že pracuje rychle a z bezdrátového nabíjení opravdu děkuji xiaomi že ho má. Displej je bohužel menší než u většiny z Xiaomi telefonů. Nemám problém s připojením k hodinkám xiaomi S1 active pro. Hezký den

Přidáno: 25. března 2024

(naposledy upraveno 25. března 2024)

• Perfektní telefon
  • Naprostá spokojenost
  • Mohla by být větší baterie

Cena výkon je za mě perfektní
Na začátku se mobil trochu zahříval, ale to se již neděje.
Foťák fotí výborně
v telefonu je skoro nemožné potkat zásek.
Velice cením odolnost IP68
kompaktní zařízení

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8GB/256GB

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8GB/256GB

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 25. března 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Cena a výkon

Ověřený zákazník Xiaomi Česko Mirek - Blansko

Přidáno: 25. března 2024

(naposledy upraveno 10. dubna 2024)

Zakoupeno v Xiaomi Česko

• vynikající, nadčasový, foto nemá konkurenci
  • marně přemýšlím

splňuje vše, o co mi šlo - kvalitní, nekompromisní foto, poskytuje nejlepší možnosti nastavení, představuje novou úroveň fota v mobilu. Technické provedení neřeba komentovat, naprosto jednoznačně jednička.
V dané chvíli úplně nejlepší možná volba, pokud chceme kvalitu, a to za naprosto odpovídající cenu, ( konkurence by se měla zamyslet ). Mobil Xiaomi 14 Ultra po všech stránkách posunuje úroveň na zatím nejvyšší příčku. Těším se na další verze mobilů xiaomi.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]