Recenze Xiaomi

Jan Jan

• Výborné video
  • Display
  • Vyšší cena

Xiaomi 14 Ultra má vynikající fotoaparát a světelnost objektivu. Fotky jsou jasné i při horších světelných podmínkách. Spousta nastavení je možné udělat manuálně-ISO, clona, časy atd.. Video je plynulé bez trhání a optická stabilizace funguje velmi dobře. Kompaktní rozměry, drží se dobře v ruce a neklouže. Telefon je svižný, velká paměť a rychlý procesor. Měl jsem dosud jen Samsungy, ale Xiaomi HyperOS mi po prvních zkušenostech více vyhovuje a je docela intuitivní. Zatím jede bez výpadků. Oceňuji krytí IP68. Ve vybavení je i plastový kryt a nabíječka 90W což umožňuje rychlé nabití. Kapacita baterie je OK. Xiomi 14 Ultra jsem kupoval hlavně kvůli kvalitním fotkám a videu s vysokým rozlišením a kvalitou, které dál stříhám. První zkušenosti mi to hned potvrdili, zatím není nic k vytknutí a i přes vyšší cenu koupě nelituji.

Přidáno: 30. března 2024

• skvělý design, optimální velikost,
  • nabíječka v balení, super rychlý, optimální společník,
  • přechod od iPhone k Xiaomi
  • zatím nic

odchod od iOS k Android, jednoznačná volba Xiaomi 14, ideální velikost, výborný foťák, zatím doporučuji

• Příjemná velikost
  • Parádní fotky
  • Skvělý výkon
  • zatím nic

Telefon mám zatím krátkou dobu tak se teprve seznamujeme. Display má parádní odezvu a telefon přehledné menu.
Dostatek místa na fotky,hry a videa. Baterie dostatečnou výdrž.
Fotografie jsou pěkné i za horších světelných podmínek.

• Skvělé foťáky!!!
  • Rychlost nabíjení
  • Pěkný zvuk reproduktorů
  • HyperOS - v podstatě stejný jako MIUI, takže pokud přecházíte ze staršího Xiaomi jako já, jste v telefonu hned jako doma
  • Infraport
  • Nemá eSim! - Dnes sice nepotřebuju, ale nekupuju si tento telefon jenom na rok, takže v budoucnu může chybět.
  • modul foťáků dělá vrch mobilu trochu těžký, takže máte při psaní pocit, že se vám telefon v ruce vyvrací, ale je to o zvyku, po dvou dnech vám to ani nepřijde a naopak zjistíte, že telefon je skvěle vyvážený
  • uvítal bych u focení time-lapsů možnost nastavit dvě hraniční hodnoty ISO (např. min.100 max. 500) jako má GoPro
  • slabší baterie, ale byl jsem stejně zvyklý dávat každý večer telefon na nabíječku, takže v pohodě
  • vysoká cena

Co si budem, 90% lidí si tento telefon koupí kvůli foťákům a ty jsou prostě skvělé.
Byl jsem zvyklý používat low cost telefony Xiaomi, protože jsem byl přesvědčený, že to prostě na běžné používání stačí a poměr cena/výkon byl skvělý. Ale zároveň jsem si říkal, že si jednou nějakou tu vlajku koupím a užiju si trochu luxusu. V roce 2024 mě čeká řada mezinárodních sportovních akcí, kam jsem nechtěl tahat k telefonu ještě další foťák a tak s Xiaomi 14 ultra ten čas nadešel. Mobil je to skvělý (po 3 dnech používání jsem s ním maximálně spokojený), ale za ty peníze jsem čekal, že z lowcostu to bude větší skok. Ony ty lowcost telefony (pokud na nich nepotřebujete pařit nejnovější hry a stříhat video) opravdu nejsou vůbec špatné. A nebo jsem měl jenom až moc vysoká očekávání. A nebo je to taky moje blbost, že si kupuju takové dělo, když si nejsem jistý, že využiju jeho potenciál.
Takže suma sumárum: Telefon je to skvělý, foťáky úžasné, výkonu přehršel, určitě ho doporučuju a těším se na pár příštích let, které spolu snad požijeme. Ale zároveň přiznávám, že víckrát si vlajku znovu asi nekoupím. Možná po delším čase, až se naučím využívat jeho potenciál, změním názor. Čas ukáže.

helenna helenna

Přidáno: 30. března 2024

• Protože se mi před časem rozbil foťák, uvažovala jsem o koupi nového. Nicméně - zvažovala jsem, zda koupit objemný fotoaparát nebo si už radši pořídit nějaký mobil s opravdu dobrým foťákem, který má kvalitní objektiv a parametry s tím související. A tak jsem se začala rozhlížet na netu po něčem takovém. Když jsem objevila firmu XIAOMI s dobrými recenzemi na jejich mobily s objektivy Leica (!), měla jsem jasno :-). Zaujal mě Xiaomi 13T. Ale v tu dobu už začaly probleskovat zprávy, že bude na trh uvedený XIAOMI 14. Tak jsem si řekla, že si na něj počkám :-) A zatím se těšila a zjišťovala o něm informace. Nakonec jsem se dočkala, mobil koupila - a radost převeliká. Vybrala jsem černou barvu, mat.
  • Neklouže. Barvy na displeji jsou příjemné. Mobil má tři 50Mpx objektivy a 32Mpx selfie kameru s režimy Focení, Film, Video, Fotografie, Portrét, Dokument, Noc, Krátký film, Zpomalení, Zrychlení, Panorama a další. Má rychlé snímání, světelnost f/1,6, takže není problém s ním fotit i za horších světelných podmínek. Zatím se "oťukáváme", nabízí spoustu možností. Nicméně s ním zacházím metodou pokus-omyl a pomocí intuice. Dost mi vadí, že nemám při ruce papírový manuál, ve kterém bych mohla všechny možnosti mobilu najít a nastudovat si. Při koupi mobilu (v Alze) , jsem se ptala, jestli balení obsahuje i český návod, bylo mi řečeno že ano, ale v krabičce byly jen 2 listy s čistě technickými údaji. Takže jsem něco jako manuál našla až na internetu, stáhnu si ho a vytisknu. Myslím ale, že tohle by měl vyřešit výrobce s
  • prodejcem, aby papírový český manuál přikládal při koupi. Díky tomu nemám ještě všechny možnosti a funkce mobilu vyzkoušené, a proto ani nedávám plný počet bodů, pro případ, že bych nějakou nesrovnalost objevila. Zatím jsem ale s Xiaomi 14 spokojená. :-)))
  • Dost mi vadilo, že nebyl k mobilu při koupi přiložen český manuál.
  • Za tohle ale ten mobil nemůže ;-)

Zatím jsem spokojená, "oťukáváme se" ale krátce, tak uvidím, co přinese čas ;-)

Xiaomi Watch S3

Xiaomi Watch S3

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Příjemný design
  • Snadná obsluha
  • Zatím jsem nenašel.

Dobrá koupě za příjemnou cenu.

• fotoaparát
  • výdrž
  • rychlé nabíjení
  • ideální velikost
  • snímač otisku prstů
  • výkon

Po 7 letech jsem hledal náhradu za Huawei 10, a po přečtení recenzí pro mě byla jasná volba Xiaomi 14. S telefonem jsem maximálně spokojený, LEICA foťák super. Systém svižný, nabíjení s přiloženou 90w nabiječkou je paráda. Koupeno v akci 512MB za cenu 256MB.

• Foto

Telefon jsem si kupoval převážně kvůli fotoaparátům a k tomu není co dodat luxusní portréty , dokonalý Makro a přehnaný zoom takže plně souhlasit že je to nejlepší foto telefon roku, předchozí telefon jsem měl Xiaomi 13 pro a tam byli fotky luxusní ale tohle je o velký kus dál takže už jen počkat na foto kit a posunout to ještě o kousek dál jinak se drží krásně, poprvé mám kůži na telefonu a ten dotek je luxusní, jinak balení od xiaomi udělalo radost jako vždy součástí telefonu je i nabíječka a obal na telefon

• Perfektní foťák
  • Výborný display
  • Rychlé nabíjení
  • Výkon
  • Žádné

Měl jsem strach z vystouplého fotoaparátu, ale rychle si na to člověk zvykne. Celkově vynikající mobil a vřele bych ho doporučil.

• zpracování
  • fotoaparát
  • IP68
  • display
  • výkon
  • nevím

Xiaomi 14 je působivý smartphone s výkonnými funkcemi, elegantním designem a dlouhou výdrží baterie. Jeho vysoký výkon a pokročilé funkce uspokojí i náročné uživatele. Silně doporučuji!

• design
  • foťák
  • zpracovaní
  • IP68
  • displej
  • kvalita reproduktoru
  • notifikační tlačítko v rychlém panelu menu pro změnu gyroskopu

Hodně jsem přemýšlel jestli si vybrat značku Honor nebo Xiaomi , jelikož jsem chtěl zůstat u androidu nakonec jsem sáhl po této 14ce. Kvalita zpracovaní a a samotný design telefonu je příjemný v bílé barvě obzvlášť. Rychlost samotného nabíjeni s 90W mě hodně překvapila. Displej se svítivostí taky výborný, reálně a věruhodné detaily. Fotoaparát k tomu není co vytknout.

Za mě velké minus, ze v v rychlém panelu (Bluethooth, svítilna, NFC aj. chybí taková základní věc jako vypnuti a zapnuti gyroskopu = otáčení displeje telefonu) Jako vazně to hledat složitě v nastaveni u prémiového telefonu?

• Design
  • Displej
  • Výdrž baterie

Mobil má velmi originální design, který se nemusí líbit každému.

Fotoaparát je skvělý, poskytuje detailní snímky a nabízí široké možnosti nastavení jako je clona, čas závěrky, ISO atd.

Pozitivně hodnotím i obsah balení, který zahrnuje plastový kryt a nabíječku s výkonem 90W.

Operační systém je klasický Xiaomi. Ne každému se prostředí musí líbit.

Trochu mě zklamala výdrž baterie. Při náročnějších aplikacích se člověk dostane na 8 h.

Xiaomi 13T 8GB/256GB

Xiaomi 13T 8GB/256GB

Ověřený zákazník Xiaomi Česko Ověřený zákazník

Zakoupeno v Xiaomi Česko

• Výborný fotoaparát. V balení zadní ochranný kryt.

• Výkon
  • Kvalita

Telefon se vším co by si člověk mohl jen přát. Naprosto splnil má očekávání a rozhodně koupě nelituji. Nemám co vytknout.

Přidáno: 30. března 2024

• Perfektní zpracování z kvalitních materiálů. Fotky jsou opravdu neskutečně krásné a detailní
  • Zatím nic

Jsem fanda Xiaomi, včetně vyrobků do smart home. takže když se mobil představil, byla to jasná volba a udělal jsem dobře. Perfektní kvalita a zpracování, jako u všech vyrobků Xiaomi.

Ověřený zákazník Xiaomi Česko Lucie

Zakoupeno v Xiaomi Česko

• Luxusní foťák
  • Velká paměť v mobilu
  • Vzhled mobilu
  • Ochranná fólie už od výrobce na skle
  • Rychlost nabíjení

Mobil jsem dostala nedávno, musím říct že fotí opravdu velmi velmi dobře. Je to jiný foťák než na většině mobilů co jsem měla. Tak trocha učení bude než se s foťákem s kamarádíme. Jinak nemám žádnou výtku. Mobil je rychlý, má velké úložiště. Akorát měl být dárek photography kit ale chápu, že byl zřejmě vyprodaný.
Výtku nemám žádnou. S mobilem jsem spokojená a doufám že i budu

Xiaomi Mi TV Stick

Xiaomi Mi TV Stick

Ověřený zákazník Electro World Josef

Zakoupeno v Electro World

kvalitni ,jasny navod jak ho nastavit

• 1 palcový senzor
  • fotky vypadají velmi přirozeně
  • rychlé bezdrátové nabíjení
  • celkem pevná konstrukce telefonu
  • velmi slušné stereo reproduktory
  • záda v eko kůži vypadají odolně
  • překvapivá výdrž baterie na jedno nabití - cca 2 dny (bez hraní her)
  • kryt v balení
  • nabíječka v balení
  • telefon disponuje IP certifikací
  • na displeji předinstalovaná základní folie
  • slabší příjem signálu
  • velký fotomodul - chvíli trvá, než si na něj člověk zvykne

Líbí se mi konstrukce telefonu. Kovový rámeček, který je na zadní straně rozšířený přidává na jeho odolnosti. Fotomodul hodně vyčnívá, telefon nepadne hned ideálně do ruky - člověk si musí zvyknout. Za tu kvalitu fotek to ale stojí. Cenovka telefonu je sice vyšší, ale za ty peníze je Xiaomi 14 Ultra kvalitní fotomobil. Je dobře, že značka Xiaomi se prozatím drží standardního balení s nabíječkou, krytem a základní předlepenou folií. S výběrem opravdu člověk nešlápne vedle.

Přidáno: 29. března 2024

• Krásné fotky, s velmi obstojným noční, režimem
  • Rychlé nabíjení a obstojná výdrž
  • Display s vysokým rozlišením
  • Při nabíjení nebo vysoké zátěži se mobil poměrně dost zahřívá.

Chvíli trvalo, než jsem si zvyknul na větší a vystouplejší foťák. Jinak skvělý mobil pro nadšence Xiaomi a do focení. Fotky jsou jasné, ostré. Teleobjektiv i makro velmi překvapilo. Zatím nemám výhrady. Definitivně doporučuji koupi.

• Famózní display
  • Vynikající fotosustava
  • Perfektní zpracování
  • Velmi hezky v bílém provedeni

Dnes jsem zakoupil XAOMI 14 ULTRA v BÍLÉ BARVĚ zatím se seznamují ale mobil vypadá opravdu výborně ve všech směrech od dizajnu přes foto i parádní display

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25