Recenze Xiaomi

• CHYBÍ esim

TELEFÓN VLASTNÍM NĚKOLIK DNÍ A ZATÍM VŠE ŠLAPE NA JEDNIČKU.ŠPIČKOVÝ FOTOAPARÁT A KRÁSNÉ BARVY.NA SLUNÍČKU VELMI DOBRÁ ČITELNOST.NENÍ CO VYTKNOUT,VYPADÁ TO NA TELEFÓN ROKU 2024.

Xiaomi Redmi 13C 8GB/256GB

Xiaomi Redmi 13C 8GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz Tanucha

Zakoupeno v Alza.cz

Zatím nemohu hodnotit. Používám krátkou dobu.

Xiaomi Redmi 10000 mAh černá

Xiaomi Redmi Note 12S 8GB/256GB

Xiaomi Redmi Note 12S 8GB/256GB

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Šikovný mobil za dobrou cenu.
Dobrý výkon, rychlé nabíjení, kvalitní foťák, slušné parametry.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12GB/512GB

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12GB/512GB

Ověřený zákazník KrytoLand.cz Val

Zakoupeno v KrytoLand.cz

• Za tuto cenu je skvělý telefon. Tento telefon jsem si pořídil pro soukromé účely. Mám pracovní iPhone 14, a tento nový telefon Xiaomi Redmi note z mého pohledu je lepší než iPhone 14. Má větší displej, delší výdrž baterie a je stejně rychly. V práci nám vnucují iPhone z nějakého bezpečnostního důvodu, ale pokud bych mohl vybrat, tak bych rozhodně bych ponechal pouze Xiaomi, umožňuje totiž mít dvě SIMky, soukromou a pracovní.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Fotoaparát
  • Paměť

Na tento telefon jsem přešel z Mi 11. Měl jsem velká očekávání, každopádně to, na co jsem čekal, se téměř vše splnilo. Konečně rychle bezdrátové nabíjení, foťák je nekompromisní, takže pro příznivce focení je to více foťák než telefon. K tomu velká operační paměť a vnitřní paměť je při focení bohatě dostačující.
Takže tento telefon mohu jen a jen doporučit.

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C

Ověřený zákazník Servatech s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 2. dubna 2024

Zakoupeno v Servatech s.r.o.

• zakoupeny dva v loňském roce, dají se pustit i v noci, v podstatě bez hluku, úúúúúúúúúplně NEJ

petrsap@centrum.cz [email protected]

(naposledy upraveno 2. dubna 2024)

• Fotoaparát,výdrž baterie, display, plynulost os,, velká paleta možností nastavení, bohaté příslušenství

Zatím nejlepší mobil co jsem kdy vlastnil.

Xiaomi Mi Band 3/4 náhradní náramek černý X1030

Xiaomi 14 12GB/512GB

panm2 panm2

• velikost
  • super foťák
  • dual nano sim s možností esim
  • chod systému
  • velké uložiště
  • základní vybavení v krabici
  • IP68
  • rychlé nabíjení
  • není zde jack slot pro drátová sluchátka

Náhrada za dosluhující P30. Vybíral jsem podle velikosti přístroje a kvality foťáku. Možností moc není tak volba byla mezi S24 a Xiaomi 14. Vzal jsem Xiaomi 14 a zatím si volbu pochvaluji. Fotky jsou suprové. Display je krásný, odezva a zvuk dobrý. Chod systému je plynulý. Oceňuji velké uložiště, dual nano sim a dostatečnou kapacitu baterie. Škoda, že tu není jack slot pro domácí sluchátka. Vestavěné stereo reproduktory jsou dost hlasité. Čtečka otisku prstů je přesná a rychlá. Má certifikaci IP68. Rychlé nabíjení. Celková spokojenost.

yoghurtt@seznam.cz [email protected]

Přidáno: 1. dubna 2024

• nejlepší možný fotoaparát současnosti ,90watt rychlonabíjení ,perfektní dílenské zpracovaní, Leica.
  • zatím nic..

Pokud jste fanoušek Xiaomi a Leica tak není třeba víc rozvádět,to je jasná volba pro všechny co velmi rádi fotí mobilem.
rychlonabíjení,krasné zpracování. rozhodně lze doporučit zejména pro fanoušky mobilního fotografování.

• Fotografie
  • Kvalitní příjem WiFi
  • Bezdrátové dobíjení
  • Čtečka otisků
  • Citlivost displeje
  • Zasekává se (hry a filmy)
  • Nejdou odinstalovat některé Xiaomi aplikace
  • Nemá esim

Přecházím z Xiaomi 11 ultra. Jsem spokojená s kapacitou baterie, telefon se při zátěži moc nehřeje, výborné fotografie, super rychlé nabíjení i bezdrátové. Při 2 hrách, které hraju, se zasekává a stalo se mi to i několikrát při přehrávání filmů na Netflixu a HBO max. Starý telefon to nedělal. Jsem zklamaná z citlivosti displeje. Výborné reaguje na světelné podmínky, ale např. při vypnutí aplikací musím několikrát přejet po displeji. Starý telefon neměl problém. Výborná čtečka otisků.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Foták, rychlost.

Telefon šlape jako hodinky, skvěle fotí a perfektně se drží v ruce díky koženým zádům. Řešil jsem koupi zrcadlovky a nakonec jsem se rozhodl pro tento telefon, protože jsem si vědom, že zrcadlovku nebudu u sebe mít, když budu chtít udělat hezkou fotku. Telefon je dostatečně velký abych vše načetl z displeje a zároveň lehký díky titanovýmu pouzdru. Moc se těším na foto kit, který z něj udělá opravdu super telefon. Oceňuji zde i rychlost operačního systému, ale i perfektní odezvu na dotek.

Přidáno: 1. dubna 2024

• Telefon vlastním několik dní a moje poznatky jsou: Telefon má vynikající fotoaparát který předčil veškeré očekávání jsou z něho nádherné fotografie a má skvělí zoom. Výkon telefonu je dokonalý vše funguje krásně a hladce. Výdrž baterie je i přes velké používání dvou denní. Zkrátka telefon se dobře drží a skvěle se s ním pracuje. Vlastním již několikátý telefon od Xiaomi a tohle je naprostý klenot všem případným kupujícím doporučuji. Cena je sice vysoká ale za případnou koupi to rozhodně stojí :) máme doma konkurenci telefon nejvyšší řady od značky A*ple* a fotografie se nedají ani srovnat. Sám bych ho koupil znovu. Nelituji ceny
  • Není žádné

Očko Očko

• Rychlé nabíjení 90W+80W bezdrátové
  • Perfektní fotoaparát
  • Příjemný do ruky
  • Skvělý výkon
  • Kabel a nabíječka v balení
  • Základní pouzdro
  • Poměr výkon / cena
  • Bluetoth kodeky LDAC,Aptx
  • Proč není eSim?
  • Základní folie na display se ihned odlepila
  • Dostupnost originál příslušenství (pouzdra a skla na display)

Celkově mi telefon vyhovuje, má očekávání to naplnilo. Kupoval jsem si ho hlavně kvůli focení a s tím jsem spokojený. Telefon dělá celkem kvalitní a ostré fotky. Telefon je svižný, systém Xiaomi HyperOS funguje výborně. Škoda, že telefon nemá eSim a musím u operátora shánět plastovou kartu.

Xiaomi Pad 6 8GB/256GB Gold

Xiaomi Pad 6 8GB/256GB Gold

Ověřený zákazník Xm.cz Šíbl David

Zakoupeno v Xm.cz

• Velmi kvalitní zpracování tabletu
  • Jsem nadšený, opravdu je nádherný
  • Nedivím se, že jej přirovnávají k iPadu, který stojí mnohem víc
  • Výkon a opravdu nádherné podání obrazu
  • Kvalitní zvuk reproduktorů, DOLBY ATMOS
  • Hned po zapnutí aktualizace systému
  • Rychlé nabíjení

V balení není obal na tablet. Můj minulý tablet, který stál o polovinu míň jej měl.

Vit K Vit K

• Optika foťáků
  • Prémiové zpracování
  • Ještě je potřeba doladit SW pro optimalizaci fotek. Některé nejsou tak svělé, jak by člověk vzhledem k optice a čipu čekal.
  • Není podpora eSim

Nejlepší fotomobil na trhu. Velikost mi vyhovuje a ani váha není tak strašná, jak popisují některé recenze. Vyhovuje mi ovládání a hlavně pak kvalita fotek, ty nemají chybu a aktuálně jsem na něj přešel z Google Pixel 8 Pro. Jediná chyba, kterou upřímně moc nechápu a hodně mi komplikuje cesty do zahraničí je chybějící podpora eSim.

Pavel Vacek Pavel Vacek

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

Zatím všechno ok

Lubomír Němec Lubomír Němec

Přidáno: 1. dubna 2024

(naposledy upraveno 10. dubna 2024)

• Vynikající fotomobil
  • Doposud každý nový mobil byla evoluce
  • Tento je "revoluce":)
  • Snad jen selfie foťák mohl být na vlajku o něco lepší (naštěstí téměř nepoužívám, snad jen jako zrcátko)

Dlouho jsem nepociťoval starou vlajku jiné značky měnit za nový.. vlastně nebylo proč.. jen drobné evoluční změny mně za to nestály, a byl sem s ním naprosto spokojen, jak výkonem, funkcemi, tak i fotografií.. Ovšem tento přístroj mě dostal na první dobrou. Samozřejmě výkonem fotoaparátu.. (zrcadlovky i s množstvím objektivů můžu skoro pověsit na hřebík:)) Ale teď vážně. fotografií se celkem zabývám, a u kvalitního fotomobilu je výhoda že je neustále po ruce. A s fotogripem je to hodně dobrá bezzrcadlovka. Takže poněkud vyšší cena je celkem oprávněná. Kdo to s fotografováním či videem myslí trochu vážně, doporučuji.

Lubomír Němec

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25